barva na vlasy DIRECTIONS

4.0 (0 Hodnocení)

dámské

tato barva se může nanášet na vlasy, které jsou již odbarveny co nejvíce do běla! Jinak hrozí že výsledná barva nebude odpovídat požadavku - před nanesením doporučujeme test na malém prameni vlasů. tuba o objemu 89 ml - stačí zpravidla na vlasy .. více

260 Kč
do nákupního seznamu
Přidáno do oblíbených

barva na vlasy DIRECTIONS

tato barva se může nanášet na vlasy, které jsou již odbarveny co nejvíce do běla! Jinak hrozí že výsledná barva nebude odpovídat požadavku - před nanesením doporučujeme test na malém prameni vlasů.

tuba o objemu 89 ml - stačí zpravidla na vlasy v délce po ramena. Barvy nebyly nikdy testovány na zvířatech.

Barva: bílá.

DIRECTIONS barvy nanášejte na suché vlasy. Doporučujeme předem vlasy odbarvit. Barvu včesávejte do vlasů dokud nezačne pěnit. Barvu nechte působit 30-40 minu, igelitová čepice vlasy zahřeje, a tak pomůže dosáhnout lepšího výsledku. Pak vlasy důkladně opláchněte teplou vodou. Nemíchejte barvy s peroxidem! Nepoužívejte na řasy a obočí! Pří zásahu oči vypláchněte teplou vodou. Před barvením nepoužívejte šampon s kondicionérem. Při nanášení použijte plastové rukavice. Pro všechny odstíny udělejte předem test na malém prameni vlasů.

Poučení o způsobu užití a podmínky prodeje:

Nahrát fotku

  • Níže zadejte číslo objednávky, které jste obdrželi v potvrzovacím e-mailu
  • 1 objednávka = 1x sleva 50 Kč
  • na základě vygenerovaného boxu zvolte produkt, jemuž fotka náleží
  • na fotce musí být daný produkt
  • na fotce musí být uživatel
  • slevu lze uplatnit při objednávce nad 500 Kč

Můžete vyhrát 1000 Kč
na Váš další nákup.

Nahrát fotku

Fotky uživatelů

Parametry

Recenze

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

adra (trnava) 24. 11. 2013 13:09:44

ahojte, neni tato barva spíše do žluta? mám blond vlasy prefarbované a chci bílé. přemýšlím nad koupí této nebo té druhé co se mi zdá spíše více do Šedivý. poraďte prosím kdo máte zkušenosti. nechci mít zas žluté ..

- Když zadám v Google "White Toner", tak se mi ukážou barvy od blond po úplně bílou, takže těžko říct, ale samostatný peroxid to není, takže to spíše bude asi hodně světlounká blond, ale... no nevím... to byste musela asi opravdu vyzkoušet.

andrea :D (Aš) 3. 7. 2012 19:01:23

prosím vás ...měla bych dotaz .. :) když mám teď vlasy takjakože do rezava a hněda.....budu to mít s touhle barvou takhle blond??? děkuji

Newsletter

Novinky a akce přímo z podsvětí, vždy 1x týdně.