boty ALTERCORE - 14dírkové - Black

4.0 (0 Hodnocení)

DOPRAVA ZDARMA dámské pánské

14ti-dírkové boty značky ALTER CORE vyrobené z pravé kůže potažené černou barvou. Podrážka boty která je vyrobená z termo-kaučuku se ke kůži lepí kvalitním lepidlem. Složení: kůže, kov, podrážka je vyrobená z TERMO-KAUČUKU. Ve špičce .. více

2 190 Kč
do nákupního seznamu
Přidáno do oblíbených

boty ALTERCORE - 14dírkové - Black

14ti-dírkové boty značky ALTER CORE vyrobené z pravé kůže potažené černou barvou.

Podrážka boty která je vyrobená z termo-kaučuku se ke kůži lepí kvalitním lepidlem.

Složení: kůže, kov, podrážka je vyrobená z TERMO-KAUČUKU.

Ve špičce boty je kovová výztuha (ochrana prstů).

Barva: černá.

Výška boty cca.: 31cm.
Výška podrážky pod patou cca.: 3,5cm.

Nahrát fotku

  • Níže zadejte číslo objednávky, které jste obdrželi v potvrzovacím e-mailu
  • 1 objednávka = 1x sleva 50 Kč
  • na základě vygenerovaného boxu zvolte produkt, jemuž fotka náleží
  • na fotce musí být daný produkt
  • na fotce musí být uživatel
  • slevu lze uplatnit při objednávce nad 500 Kč

Parametry

Recenze

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

dan (manchester) 13.02.2021

Kdy budete mít tyto boty ve velikosti 42? Děkuji

- Dobrý den, děkuji za vaši otázku. S příchodem jara očekáváme vyprodané velikosti, ale nemůžeme určit přesnější datum. S pozdravem!

Vlado (Považská Bystrica) 05.05.2019

V tomto příspěvku bych se chtěl vyjádřit k mým předchozím komentářem, hlavně k tomu ze dne 24.03.2019. Zřejmě došlo k technické chybě a můj prvotní poptávka ze dne 16.03.2019 se nedostal k provozovateli e-shopu, proto na můj příspěvek nereagovali, tak toho dne 24.03.2019 jsem psal znovu, kde jsem vyjádřil své rozhořčení nad komunikací mezi zákazníkem a e- shopem. Teprve po tomto druhém příspěvku zareagovala pracovnice e-shopu, která mi ozřejmila, že ten první poptávka se k ní nedostal a doporučila mi, abych v případě dotazů komunikoval s e-shopem přes e-mail. Tak se také stalo, a od e-shopu jsem e-mailem dostal odpověď na mé dotazy, cituji: "že zkušenosti kolegů vím, že kůže mírně Zmeko. Nestane se tak ale ihned. Proto, POkud Vás bota (jazyk) tlačí, doporučila bych jinou obuv. Zde je naše nabídka 14dírkové kožených bot. POKUD se rozhodnete zasáhnout sám, boty si upravit, záruka bohužel padá. " Jak vidět z odpovědi, paní z e-shopu mi odpověděla, nic nemlžila, nevyhýbala se odpovědím a objektivní mi popsala jejich dosavadní zkušenosti a doporučila mi jinou obuv. S její odpovědí jsem byl nadmíru spokojen, a proto mi nedalo svědomí nenapsat ještě tento příspěvek, neboť nerad bych e-shopu udělal negativní reklamu za něco, za co ani oni sami nemohli. Takže, moje zkušenosti s e-shopem hodnotím velmi pozitivně a e-shop doporučuji i ostatním zákazníkům. Boty jsem se rozhodl nakonec si ponechat. Tyto jsem už i pár krát měl obuté, jsou pěkné, pohodlné, stylové. Jazyk sice stále cítit, i když už je to mnohem lepší než když jsem je obul poprvé, ale není se co divit že ho ještě cítit, protože jsem je měl obuté teprve asi tři krát po dobu asi 10 hodin denně, což je zatím málo na to, aby kůže povolila. Takže boty ještě PONOS déle a potom dám vědět, zda se kůže na jazyku nakonec podvolila. S pozdravem Vlado

- Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu a pozitivní reakci. Samozřejmě budeme velice rádi, když nám napíšete Vaši zkušenost s kůží a její poddajností. Tato informace se nám bude velice hodit.

Vlado (Považská Bystrica) 26.03.2019

Nepsal jsem Vám na email. Tady, v položce diskuse jsem se dočetl, že pokud mám nějaké otázky, mohu se ptát. Tak jsem se ptal. 16.03.2019 jsem Vám napsal, že boty jsou super, ale v dobrém jsem chtěl jen zjistit, že jazyk po bocích dost tlačí, že jaké s tím máte zkušenosti, zda se to časem spraví, nebo že kdybych jazyk po bocích přeřízl, aby tam nebyl ten zlom, tak jestli by mi i nadále platila záruka. Odpověď však žádná. Proto jsem dne 24.03.2019 napsal znovu a najednou jste hned zareagovali, ale na mé otázky ze dne 16.03.2019 jste se nevyjádřili. Tak proto Vás chci ještě jednou poprosit o Vaše vyjádření k těm otázkám. Děkuji.

- Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Již jsem Vám ohledně obuvi odpověděla na Váš email. který jste směřoval na sklad@metalshop.sk.

Vlado (Považská Bystrica) 24.03.2019

Po dodání zboží dost špatná, resp. žádná komunikace se zákazníkem. E-shopu jsem se ptal na nějaké věci, viz článek níže, a dosud žádná odpověď. Přijde mi to jako kdyby čekali, kdy mi uplyne lhůta na vrácení zboží, a až pak budou reagovat na mé otázky, předpokládám, že pro mě v negativním znění.

- Dobrý den, podle Vaší emailové adresy jsem se pokoušela najít jakoukoliv komunikaci. Bohužel marně. Mohu se zeptat na jakou emailovou adresu jste psal email? Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně obdrženého produktu či pocit, že daný produkt není v pořádku, napište nám na naši adresu sklad@metalshop.sk.

Vlado (Považská Bystrica) 16.03.2019

Dobrý den. Boty jsou super, jsou pěkné, pohodlné, jen co mě znepokojuje je jazyk boty a nevím jestli kvůli němu boty vracet nebo se to časem spraví. Problém je totiž v tom, že jazyk je po bocích přišitý k botě a tedy když si obujeme botu, kůže je po bocích zlomená, zdvojená, což dost tlačí. Proto se chci zeptat, že jakou s tím máte zkušenost, že jestli se to časem spraví, nebo že kdybych po bocích jazyk přeřízl aby tam nebyl ten zlom, jestli by mi platila i nadále záruka. Děkuji

- Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Situaci jsme již spolu řešili. Až nyní jsem se dostala k Vašemu dotazu. Moc se Vám omlouvám, nejspíše technickou chybou se k nám nepřeposlal Váš dotaz. V budoucnu prosím dotazy směřujte přímo na náš email sklad@metalshop.sk.

Aleš (Oloví) 19.02.2018

Dobrý den. Podáváte lživé informace, chtěl jsem vyměnit boty, které mi nesedí a váš neochotný personál mi nevyhověl. Nikdo mě neupozornil na skutečnost, že si boty nesmím vyzkoušet venku, zda mi boty sedí, u jedněch boty uvádíte číslování 27 cm 41 a druhých 42.

- Dobrý den Aleši, neochota personálu vyměnit již používané boty je naprosto na místě, postupovali v souladu s obchodními podmínkami a reklamačním řádem. Výměna je možná pouze u výrobků, které byly zakoupeny na e-shopu a to do 14 dnů od jeho převzetí. Zboží musí být nepoužívané, už jen z logiky věci - musí být nadále prodejné, kdo by si kupoval ochozené boty za plnou cenu? Děkujeme za pochopení, Michal, metalshop

Peter (Liepaja) 28.09.2016

A ještě jedna otázka. Právě tyto boty jazyk je celý dlouhý šitý, stejně jako vojenské boty?

- Jazyk je dlouhý. Nerozumím ani ve druhé části otázky.

Peter (Liepaja) 28.09.2016

Ahoj. Chtěl bych se zeptat .. Tyto boty jsou vhodné pro chůzi na sněhu, a když vzduch teplota je -15 a nízká.

- Dobrý den Děkujeme vám za váš zájem. To nejsou zimní boty, ale lidé nosí v zimě taky. Je kovová špička. Může zmrazit a zchladit.

Kristýna 07.03.2016

Dobrý den. Vím, že takových otázek je zde přespříliš, ale lepší se zeptat, než se pak splést. Jakou velikost boty bych si měla koupit, mám li délku chodidla 24,5 cm? Předem děkuji za odpověď

- Vážená zákaznice, u bot alter core bych Vám doporučila velikost 39 ta má stélku 25 cm :) Jen pro info velikost 38 má stélku 24 cm :)

Lenka (Košice) 13.10.2015

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat .. jsou tyto boty vhodné i při delším pobytu v mokrém terénu? Děkuji :)

- Ano, pokud nebudete chodit po pas v bahně. ;-)

Tom Lassenberger (Stuttgart) 17.09.2015

Dobrý den, jak je to s odolností boty? Je to klasicky vycházková obuv, nebo v ní mohu i do náročného terénu, práce, les, festival atd.. Děkuji. Tom

- Můžete v nich do náročnějšího terénu.

Štěpán (Trutnov) 03.04.2015

Dobrý den, tady v diskusi jsem našel, že doporučujete pro velikost nohy 27cm - jednou boty č. 42 a po druhé č. 44. Takže jaká je vlastně správná velikost? Děkuji za odpověď.

- Je to velikost 42.

anonym 01.04.2015

Dobrý den můžu se zeptat na stélku čísla 36,37 obvykle rozhoduje u mě stélka u každých bot jinak :) ??

- 23 a 23,5 cm.

Annie 09.12.2014

Dobrý den. Mám nohu 26,5 cm a obvykle si kupuji velikost 41. Mám ji zvolit i u těchto bot, nebo by jste mi doporučili jinou?

- Zdravím, doporučili bychom Vám normálně si objednat velikost 41 tak jak objednávate všechny boty. Měřili jsme to a velikost 41 má vnitřní stélku 26,5 cm :)

Kryštof 16.11.2014

Dobrý den, mám nohu 27 cm, jakou velikost si mám koupit?

- Dobrý den, doporučila bych Vám koupit si velikost 42. Tahle velikost má délku vnitřní stélky 27 cm, takže by jste to mohl mít dobré. :)

André 07.11.2014

I docela koncové nohy *

- Velikost délka boty 39 25 CM (interiér). Velikost délka boty 40 je 26 cm (vnitřní).

André (cherbourg) 07.11.2014

Dal jsem na 39/40 (velikost mezi 2) na boty, aby velikost doporučujete pro tento jeden? :)

- Velikost délka boty 39 25 CM (interiér). Velikost délka boty 40 je 26 cm (vnitřní).

Štefan Nagy (Praha) 26.09.2014

Boty už mám. Dodáno za tři dny. Díky. Ještě mám dotaz. Jak se o boty starat a čím je ošetřovat?

- Povrchovopu špínu - omýt vlhčeným hadříkem, a hlavně nesušit u radiátoru. Jinak na regeneraci a impregnaci doporučujeme použít http://www.metalshop.cz/boty/boty-kozene/p/regeneracni-a-impregnacni-voskova-pasta-steel-250g/

Štefan Nagy (Praha) 19.09.2014

Mám nohu 27 cm. Obyčejně si kupuji 43, ale tady jsou jiné údaje. Jakou velikost si mám tedy objednat?

- Spíše Vám doporučuji velikost 44.

Tereza Chobotská (Rejšice) 08.09.2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jakou velikost bot si koupit když mám nohu cca 23,5cm? děkuju

- Doporučuji velikost 37.

Jan Hlaváč (Kroměříž) 19.07.2014

Dobrý den. Chtěl bych se jen zeptat, mám nohu 29 cm, jakou velikost bych si měl koupit ? Díky

- Velikost 45.

Kamila Lenertová (Šternberk) 14.07.2014

Dobrý den, vyhrála jsem soutěž o boty Alter Core, ae nevím, jakou si vybrat velikost. Obyčejné boty mám 41-42, boty Steel mám 42 (což by mělo být 27 cm) a trochu mě tlačí. Máte jiné číslování (našla jsem, že 42 by mělo být 27,9 cm)? Kdyby mě tlačily, byl by problém je vyměnit, i když by byly vyhráté? Děkuji za odpověď, Kamila L.

- Boty můžete vyměnit nebo vrátit do 14 dnů od převzetí zásilky. Boty musí být samozřejmě ve 100% stavu, takže nesmí jevit známky užívání (vyzkoušet si je doma na kobersi pochopitelně můžete - bez toho by to nešlo). :-)

Míra kopec... (Polička) 13.07.2014

fajn zprává :) mužu se ještě zeptat na velikost 39?

- Velikost 39 máme skladem. Nemusíte mi pokaždé psát, klidně se podívejte sám. :-) Vpravo od hlavní fotografie je mezi cenou bot a ikonou "do košíku" vysouvací roletka "vyberte velikost". Když je tam číslo a za ním v závorce skladem, tak máme velikost skladem a můžeme okamžitě odeslat. ;-)

Míra kopec... (Polička) 10.07.2014

dobrý den stejná otázka :D ovšem na velikost 46 :D

- Zdravím, vel.46 je skladem:)

Newsletter

Novinky a akce přímo z podsvětí, vždy 1x týdně.