barva na vlasy MANIC PANIC - Classic

4.0 (0 Hodnocení)

dámské pánské

Polopermanentní barvy na vlasy MANIC PANIC® (Classic formula) Barva: Voodoo Forest (tajemná zelená - velmi temný zelený odstín tmavší než enchanted forest) Nabarvíte-li touto barvou vlasy odbarvené do žluta může Vám .. více

440 Kč
do nákupního seznamu
Přidáno do oblíbených

barva na vlasy MANIC PANIC - Classic

Polopermanentní barvy na vlasy MANIC PANIC® (Classic formula)

Barva: Voodoo Forest (tajemná zelená - velmi temný zelený odstín tmavší než enchanted forest)

Nabarvíte-li touto barvou vlasy odbarvené do žluta může Vám vzniknout tyrkysový až zelený odstín. Proto doporučuji vlasy odbarvit co nejvíce do běla. Je nutné počítat s delší dobou působení při aplikaci.

Barvy nejsou testovány na zvířatech a neobsahují ani žádné složky živočišného původu.

Jelikož barvy obsahují přírodní složky, mají na vlasy regenerační účinek, tudíž se jejich používáním vlasy nepoškozují.

POPIS PRODUKTU (Classic formula):
tyto barvy se dodávají v tubách o objemu 118 ml. Jedna tuba zpravidla stačí na vlasy v délce po ramena. (1/2 kelímku pro krátké vlasy, celý obsah kelímku pro vlasy dlouhé).

Barvy se nanášejí na vlasy, které byly předem zesvětleny nebo odbarveny. Tím barva Manic Panic vstoupí do vlasových folikulů hlouběji, a tudíž ve většině případů vydrží déle. Barvy Manic Panic umožňují uživatelům vytvářet vlastní neomezené odstíny a kombinace, které budou vyhovovat jejich individuálním touhám.

Návod k použití:

Vlasy řádně umyjte hluboce čistícím šamponem. Poté je dobře opláchněte, aby na vlasech nezůstaly zbytky šamponu.Vlasy vysušte ručníkem a poté běžným způsobem vyfénujte.

Ochrana: Při barvení noste ochranné rukavice. Zabarvení obličeje a uší zabráníte tím, že si před barvením na tato místa nanesete.   Barvu nanášejte na suché vlasy. Požadované množství barvy rozmíchejte v plastové misce. Barvu pak nanášejte buďto pomocí štetce a to zhruba 2,5 cm od kořínků až ke konečkům. Ujistěte se, že jste barvu na pramen vlasů nanesli rovnoměrně.  Pramen vlasů s nanesenou barvou pročesávejte. Světlejší odstíny barev MANIC PANIC ® mohou vyžadovat včesávání barvy po delší dobu, aby tak došlo k maximálnímu vstřebání barvy do vlasů, a tak i k dlouhodobějšímu efektu obarvení.

Doba působení: Barvu nechte působit minimálně 30 minut. Poté se barvy Manic Panic® zcela vstřebají, avšak tyto výsledky se u každého jedince liší. U odolných vlasů doporučujeme použít plastovou čepici a dobu působení zvýšit na 60 minut nebo déle. Zahřátí vlasů pomocí fénu zintenzivní barevný výsledek a otevře vlasovou kutikulu, čímž dochází k lepšímu vstřebávání barvy MANIC PANIC® do vlasů, a barva tak na vlasech déle vydrží.

Vlasy důkladně opláchněte studenou vodou, dokud nebude voda zcela čirá. Barvu neoplachujte během sprchování! Vlasy pak vysušte ručníkem a upravte obvyklým způsobem.

Nahrát fotku

  • Níže zadejte číslo objednávky, které jste obdrželi v potvrzovacím e-mailu
  • 1 objednávka = 1x sleva 50 Kč
  • na základě vygenerovaného boxu zvolte produkt, jemuž fotka náleží
  • na fotce musí být daný produkt
  • na fotce musí být uživatel
  • slevu lze uplatnit při objednávce nad 500 Kč

Můžete vyhrát 1000 Kč
na Váš další nákup.

Nahrát fotku

Parametry

Recenze

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Mate (Zadar) 29. 5. 2017 22:02:40

Mám zájem v tomto boji, mám černé vlasy s nějakou šedou. V poslední době, jsem přírodní tmavé kánoe, který se taví v horké vodě. Mám zájem o řízení s tím, že používáte pouze obsah barvy nebo jsou přidány a smíchány s horkou vodou? A je to opravdu nutné před lakováním za použití bělidla? Pokud je to možné Raději bez bělidla. Chci získat co tmavozelené jak je to možné, podobně jako na fotografii.

- Dear Mate, všechny Manic Panic barva je obvykle aplikována stejným způsobem. Barva se nanáší na již světlá nebo odbarvené vlasy. To umožňuje Manic Panic barvy hlubší proniknutí do folikulů, a proto ve většině případů trvat déle. Barva Manic Panic umožňuje uživatelům vytvářet vlastní neomezené odstíny a kombinace, aby vyhovovaly jejich individuálním potřebám. Návod k použití: Umyjte si vlasy důkladně a do hloubky čistit šampon. Dobře opláchněte, aby se zabránilo zbytky šamponu na vlasy. Oschnout s ručníkem a poté sušit vysoušeč vlasů obvyklým způsobem. Ochrana: při barvení Používejte ochranné rukavice. Aplikování barvy na suché vlasy. Smíchejte požadované množství barvy v plastové nádobě. Naneste nátěr štětcem přibližně 2,5 cm od kořínků ke konečkům. Ujistěte se, že máte použít barvu rovnoměrně napříč všemi prameny vlasů. Česat vlasy barvené. Světlejší odstíny Manic Panic ® barva, mohou vyžadovat více česání maximalizovat absorpci barvy ve vlasech a dosáhnout delšího účinku obraz. Čas: Umožňuje bojovat alespoň 30 minut. Do té doby Manic Panic® barva bude zcela absorbován, ale výsledky se liší každého jednotlivce. Pro odolnou srstí, doporučuje se použít plastový kryt a prodloužení barvu expozice asi 60 minut. Sušení vlasů zlepší výsledky a otevřít vlasů pokožku, což vede k lepšímu vstřebávání Manic PANIC® barev na vlasy, a déle trvající účinek. Důkladně opláchněte studenou vodou, dokud voda není úplně jasná. Neoplachujte barvu sprše! Pak vysušit vlasy ručníkem a zacházet s nimi jako obvykle. S pozdravem.

Newsletter

Novinky a akce přímo z podsvětí, vždy 1x týdně.